S námi budou mít Vaše dárky styl...


Tiskoviny

Digitální tisk:je technologie, u které mezi tiskovými daty a výtiskem samotným nevzniká žádný meziprodukt, rovnou z PC jde do tiskárny. Tento způsob tisku se používá hlavně pro menší náklady (lze vytisknout i jediný kus) a při potřebě rychlého dodání.

Výsledek obrázku pro digitální tisk  Výsledek obrázku pro digitální tisk

Ofsetový tisk: je technologie nepřímého tisku. CMYK nebo Pantone barva se z vyrobené formy (tzv. kovolistu) přenáší nejprve na pryžový tiskový válec, a z něj pak kontaktně na papír. Barva tak může přilnout prakticky na každý povrch, i když není zcela hladký, ofsetový tisk umožňuje tisknout i jemné detaily na méně kvalitní papír, tisk je barevně věrný, kvalitní i při velkých barevných plochách. Ofsetový tisk je vhodný pro větší náklady, od stovek až tisíců kusů, prakticky neomezené množství. Velkou výhodou ofsetového tisku při větších nákladech je nízká cena za kus.

Související obrázek  Výsledek obrázku pro ofsetový tisk

Rotační ofsetový tisk:  Kotoučový stroj je již specifikovaná technologie rotačního tisku, kdy je potiskovaný materiál odvíjen z role. Papír navinutý na roli je levnější než řezaný na archy papíru a proto jsou náklady za papír na tisk nižší. Tato tisková technologie využívá rotačních formových i tlakových válců proti sobě, díky tomu umožňuje i tisk na obě strany zároveň. Kotoučový ofsetový stroj se uplatňuje především při tisku vysokých nákladů a tisku vysokou rychlostí (až 50 000 ks/h). Těmito stroji se nejčastěji tisknou periodika (noviny, časopisy) kvůli jejich vysokému nákladu a podmínkám pro časové nároky na expedici. Často se používají jako obalovou tisková technika a na tisk merkantilních tiskovin. Výsledkem tisku jsou knihařské složky na knihaření nebo sešité složky do vazby V1, protože stroj obsahuje skládací a dokončovací aparát.

Výsledek obrázku pro rotační ofsetový tisk  Výsledek obrázku pro rotační ofsetový tisk

Samolepky:

Řezané - Ostré rohy, rovné řezy

Výsledek obrázku pro samolepka

Plotr - ořez do požadovaného tvaru, samolepky zůstávají na podkladovém papíře, nebo se nařežou rovnými řezy na jednotlivé kusy.Pro tuto technologii nejsou problémem složité tvary. Používá se tam, kde se nevyplatí výroba raznice.

plotrovaná samolepka

Výsek - K finální úpravě samolepky je zapotřebí raznice, která ve speciálním lisu buď nasekne (zůstane v arších na podkladovém papíře), nebo vysekne požadovaný tvar.

Související obrázek

3D (logoprint) - Samolepka se zalije silnou vrstvou čiré pryskyřice tak, aby vytvořila 3D efekt

Výsledek obrázku pro logoprint  Výsledek obrázku pro logoprint

Samolepky lze mít papírové, PVC, s garancí stálobarevnosti, lepení na sklo – možností je spoustu, po upřesnění jsme schopni nabídnout jakýkoli typ.

 

Bloky: zajišťujeme výrobu různých formátu, množství listů v bloku, potisk od 1/0 až po CMYK, s přebalem i bez. Vazba, lepená, kroužková dále může být děrování, perforování nebo lze doplnit blok o gumičku.

Výsledek obrázku pro výroba bloků na míru

Korporátní tiskoviny: vizitky, hlavičkový papír, obálky všech typů s potiskem, slohy na prospekty či smlouvy

Výsledek obrázku pro korporátní tiskoviny

Zajišťujeme i dokončovací práce u tiskovin:

Vazba V1,V2, kroužková vazba, falcování, rylování, snášení, skládání, perforace, vrtání, laminace, parciální lak, tvarové výseky, atd.

Související obrázek